im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

facebook bip

Szkoła Podstawowa

Drużynowy turniej w tenisie stołowym

5 listopada 2022r.  Szkoła Podstawowa im .Ks. Józefa Dąbrowskiego  w Żółtańcach była organizatorem gminnego drużynowego turnieju w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: Igrzyska dzieci, w których wzięli udział uczniowie klas 4-6 oraz Igrzyska młodzieży szkolnej dla uczniów klas 7-8. Wyniki zawodów były kolejnym sukcesem sportowym naszej szkoły. Chłopcy w obu kategoriach wiekowych zajęli 1 miejsce. Natomiast dziewczęta w igrzyskach młodzieży szkolnej zajęły miejsce 2. Dzięki temu uzyskaliśmy awans na zawody powiatowe.

Reprezentacja szkoły w składzie:
1. Aleksandra Szczerbacz
2. Maja Adamczuk
3. Franciszek Santor
4. Kacper Kulig
5. Oskar Skóra
6. Jakub Adamczuk
7. Damian Wituch
8. Miłosz Witek